למה כדאי להשקיע בנדלן בארהב?

 

בשנים האחרונות, ככל שמצב הנדל"ן בישראל הולך ומדרדר, שוק הנדל"ן בארצות הברית מתייצב ומושך משקיעים רבים, במיוחד בישראל. במצב בו משקיעים רבים לא יכולים לבצע השקעות בטוחות ויציבות בישראל, הם בוחרים להשקיע את הכסף שלהם במקום הרבה יותר בטוח – ארצות הברית. היום, כשארצות הברית התאוששה ממשבר 2008, היא מציעה הזדמנויות חמות מאוד לכל אחד, ולכן היום יותר ויותר ישראלים מתעניינים בתחום של נדלן בארהב והאם באמת כדאי להם להשקיע בנדל"ן מהסוג הזה.

 

רכישת נכסים במחירים נוחים יותר

אחד היתרונות של נדלן בארהב מול נדל"ן בישראל הינו ללא ספק המחיר. בארצות הברית אתם יכולים למצוא מחירים הרבה יותר משתלמים עבור נכסים איכותיים לעומת המחירים בישראל. לכן, היום גם אנשים אשר אין להם מספיק כסף בכדי לרכוש נכסים להשקעה בישראל, מוצאים הזדמנויות בארצות הברית שכן מאפשרות להם לבצע רכישה בתקציב שלהם.

לכן, עבור הישראלים, אשר עומדים מול מחירי הנדל"ן הגבוהים בארץ, האופציה של רכישת בית בארצות הברית לצורך השקעה הינה אופציה מושכת מאוד.

 

תשואה גבוהה ויציבה

לעומת ישראל, נדלן בארהב הינו הרבה יותר יציב, וההתאוששות של המדינה ממשבר 2008 מוכיח זאת. רכישה של דירה או בית להשכרה בארצות הברית יכולה להניב לכם תשואה גבוהה וקבועה, ויכולה להעניק לכם רווחים גבוהים עם הזמן. בנוסף, אם תדעו כיצד לבחור את הנכס הנכון עבורכם, ובמיקום הנכון, ישנו סיכוי גדול מאוד לכך שהערך שלו רק ילך ויעלה ואתם תוכלו ליהנות מהאופציה למכור את הנכס בעוד כמה שנים ולהרוויח סכום כסף משמעותי מאוד לעומת מחיר הרכישה של אותו נכס.

 

אין לכם ממה לחשוש!

רבים חוששים מאחזקה של נכס מעבר לים אך היום אין ממה לחשוש. כיום אתם יכולים למצוא חברות ניהול מקצועיות ואיכותיות מאוד אשר ינהלו עבורכם את הנכסים בצורה הטובה ביותר, ימצאו לכם משכירים, יטפלו בחוזים ובכל דבר אחר, וכך יאפשרו לכם להיות בטוחים כי ההשקעה שלכם נמצאת בידיים טובות והבית בפיקוח כך שלא יהיה בו כל נזק ויהיה מי שיטפל בו וידאג לו כאשר אתם בבית שלכם, בישראל.

כמובן, בכדי לקבל את התחושה הרגועה והשלווה הזו חשוב מאוד לפנות אל חברות מקצועיות בתחום, ולבדוק היטב את החברה בה אתם עומדים לבחור. בשל העובדה שאתם לא תהיו ליד הנכס כל הזמן כדי לבדוק אותו, חשוב לוודא כי אתם בוחרים חברת אחזקת נדלן בארהב אשר תבצע זאת עבורכם על הצד הטוב ביותר מבלי שתצטרכו לחשוש למצב הנכס, לדיירים המשכירים אותו ובכלל, להשקעה שלכם.

בנוסף, חברת אחזקות כזו פעמים רבות קשורה גם לחברות שיסייעו לכם בכל התהליך של מציאת הנכס, בדיקה שלו, הרכישה, טיפול בחוזים ועוד, כל הנושאים הטכניים הקשורים לרכישה של הנכס.